Search

İstanbul'da Sana Uygun 5 Ortak Çalışma Alanı

11 Mart 2020 tarihinde Türkiye'de ilk defa tespit edilen COVID-19 vakası ile beraber kurumsal dünya evden çalışmanın yörüngesine girmiş bulundu. Evden çalışanların sayısı arttıkça ev dışında çalışabilecek ortak çalışma alanlarına olan talep de artıyor.


Sadece çalışalar mı? Tabii ki, hayır! COVID-19 salgını ile beraber yüz yüze eğitime ara verildi. Önceden sadece çalışanların tercih ettiği ortak çalışma alanları, artık öğrencilerin de uğrak yeri oldu.


Evden çalışmaktan sıkılanlar ya da uygun çalışma ortamına sahip olmayanlar için İstanbul'da üretkenliği ve verimliliği arttıracak 5 ortak çalışma alanı artık arayışları sonlandıracak!

İstanbul'da En Uygun 5 Ortak Çalışma Alanı

Chill Taxim | Beyoğlu

Beyoğlu'nun en gözde ortak çalışma alanı; Chill Taxim. Taksim metro istasyonuna yakın olması araçla gitmeyerek sizi park derdinden kurtarıyor. İç mimarisi hem görsel olarak muhteşem hem de çok konforlu. Fotoğraf çekinmekten hoşlananların mutlaka galerisinde yer alacaktır. Ayrıca toplantı odaları uluslararası standartlarda, kalabalık toplantılarınıza ev sahipliği yapabilir.


Chill Pera | Beyoğlu

Beyoğlu'nun eski adını alan Pera; geniş, ferah ve aydınlık ortak çalışma alanıyla modern görünüm sevenlerini kendine çekiyor. 2019 yılında yenilenmiş mobilyalarla, iç mekanını ilk kullananlar arasında yer alacaksın. 8-10 kişilik toplantı odalarıyla ve yüksek kalite mobilyaların modern tasarımla buluştuğu lokasyonda adımını attığından itibaren ferahlığı hissedeceksin.


Chill Tomtom | Beyoğlu

Özellikle yeme-içme konusunda hassas olanların ortak çalışma alanı tercihi; Tomtom. Çevresinde bulunan onlarca kafe ve restoran sayesinde gün boyu çalışırken öğünlerinizi tek seçenekle sınırlandırmayın. Butik tasarımıyla ve daha izole çalışma alanlarıyla sessizliği ve konforu ön planda tutmayı tercih ediyor.


Chill Asia | Ümraniye

Asia, İstanbul’un sanayi merkezinde, şehrin en hızlı büyüyen iş ve ticaret bölgesinde yer alan ortak çalışma alanı. Özellikle Ümraniye ve Sancaktepe civarında ikamet edenlerin tercihi. Bu çevrede tek ortak çalışma alanı olması onu özel kılıyor. Modern ve konforlu toplantı odalarıyla işin için ev sahipliği yaparak, kalabalık toplantılar misafirlerin ve senin için keyifli hale gelecektir.


Chill Maltepe | Maltepe

Anadolu Yakası'nda evden çalışmaktan sıkılanlar Maltepe ile ortak çalışma alanı ihtiyaçlarına son veriyor. Lokasyona ulaşmak ise çok kolay, M4 metro hattı Küçükyalı istasyonuna sadece 5 dakika uzaklıkta. Gün boyu ikramlarla kendini evde hissederken, ofis ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebileceksin. Dilersen sadece sana sayrılmış bir masada, dilersen rahat koltuklardan birinde çalışabileceksin.

 

Serbest çalışan olarak daha verimli ve konforlu ortak çalışma alanlarına ihtiyaç duyuyorsan Office Chill’i inceleyebilirsin.

396 views2 comments

Recent Posts

See All